Makale yayınlamak için
Üye Ol Üye Girişi Yap

Ücretsiz Web sitesi Tanıtım Yazısı Projesi
Başvuru ve EğitimBilgisayarlarÇevreEv ve AileFinansİletişimİnternetİşKişisel GelişimModaSağlık ve FitnesSanat ve EğlenceSeyahatSiyasetSporToplumUlaşımÜrün YorumlarıSohbetYiyecek ve İçecek

Toplam 1059 makale var.


Toplum kategorisinden diğer makaleler
Araç Muayenesi Kredi Kartıyla Ödenecek
Güncel, Özgün, Sempatik Forum - Nicel.net
Unutmadık Unutmayacağız Unutturmayacağız
Buzzy Series - Dizi ve Film İçerik Platformu
Yedi24İlan.com İle Kaliteli İkinci El Satış Platformu
GENÇ YAZARLAR KULÜBÜ
Kına Gecesi Organizasyonu
10 Kasım Atatürkü Anma Sözleri
OtolarForum.com Sorularınızı Cevapsız Bırakmıyor!
Güvenli Alışveriş
REKLAM : Urgeclick.com Sitenize kod eklemenizi istemeyen Toplist ProjesiSadece Gerçek
sadecegercek.net
419 kez okundu | Toplum
En çok kayıtlı kullanıcısı bulunan "Facebook" adlı sosyal medya ağında, 2011 yılında başladığımız yayınlarımıza, daha geniş yelpazelere ulaşmak ve insanlara faydalı olmak amacıyla çıktığımız bu yolda, gelişerek ve büyüyerek ilerliyoruz. Sadece Gerçek tarih, din, siyaset, bilim ve sağlık gibi konular üzerine yayın yapan bir elektronik dergidir. Muhatap kitlemiz, ilme değer veren, gerçeği arayan, her ne olursa olsun üslub ve saygı çerçevesinde kalabilen tüm insanlardır. Misyonumuz Sizlere doğru, güvenilir, özel haberler, analizler ve araştırmalar sunmaktır. Bu çalışmaları yaparken çok titiz davranmaya ve sizlere eksik ve yanlış bilgi sunmamaya çok dikkat ediyor ve adaletli davranmaya çalışarak size sunacağımız içerikleri titizlikle gözden geçirmeye gayret ediyoruz. Vizyonumuz Elektronik dergi olarak devam eden yayınlarımıza, hedeflediğimiz gibi ileride bir dergi olarak basılmasını planlıyoruz. Ayrıca toplumun birçok kesimiyle etkileşmek ve özellikle düşünen ve üreten samimi insanlarla kaynaşarak ülkenin eğitim ve öğretim seviyesine katkıda bulunarak ülkemizin ve milletimizin kalkınmasında pay sahibi olmayı hedefliyoruz.Geri Dönün

Yorum Yap

Yorum yapmak için lütfen yazı içindeki web sitesi adresine tıklayın
Eğer linge tıkladınız ve yorum formu çıkmamışsa bu sayfayı yenileyin veya F5 e basın.

3 kez Yorum yapılmış

1
ahmet | 07-08-2017 20:14:54
bu konu inceleyip araştırmak ince çok dikkatli olduğunuz bir gerçek insanlara bu yaptığın araştırma yarlı olur ize teşekür ederiz.
2
izmir tabela | 07-08-2017 07:47:16
Sizi Tebrik ediyorum bravo gerçekten. Bu tür konularla kimse ilgilenmezken siz bu konuları derinlemesine araştırıp üstüne gidiyorsunuz.
3
izmirtabela | 05-08-2017 19:12:35
bravo harika bir çalışma olmuş. Ellerinize sağlık. Bu tür konular hakkında detaylı araştırmalar yapmanız ve paylaşımlarda bulunmanız gerçekten önemli bir konu.